פוליש לרצפה או החלפת ריצוף

מרגישים כי הריצוף שלכם איבד מהיופי שלו, התיישן ודהה ? חשים כי אתם מנקים כל הזמן והרצפה עדיין לא נראית נקייה ? אתם כנראה צריכים כבר להחליף את הריצוף, האמנם ? למעשה קיים פתרון רלוונטי נוסף – פוליש לרצפה, וישנן חברות פוליש רבות שבשמחה יעניקו לכם את השירות הה אז מה יותר כדאי, החלפת ריצוף או פוליש לרצפה ?

מדוע הרצפה נראית כך

גם הרצפה הכי איכותית והכי יפה, גם היא נשחקת, מתיישנת וצוברת פגמים במהלך שנותיה. אבק שהצטבר ונדבק לרצפה, אנשים שדורכים עליה, שולחנות וכיסאות שנגררים על הרצפה, מאכלים שנשפכו. כל אלה אומנם נוקו אבל הם משאירים סימנים קטנים שעם הזמן מצטברים והופכים להיות מעין שכבה לא נעימה לעין מעל גבי הרצפה.

מה עדיף – לנקות או להחליף

כשרוצים לענות על השאלה אם עדיף להחליף או לנקות, כדאי לבדוק עם עצמכם מהן המטרות שלכן. לעיתים, בעלי הבית מעוניינים פשוט להחליף את הריצוף המיושן והלא יפה בעיניהם, בריצוף מודרני וחדיש. לעיתים מעוניינים להחליף ריצוף בגלל הדוגמא ולא בגלל המראה העייף. אבל אם מחליפים רק בגלל שהרצפה נראית לא כל כך מבריקה, כדאי לחשוב שוב.

פוליש רצפה הוא הדרך היעילה והמהירה יותר המעניק מראה חדש לרצפות ומבריק אותן. מאחר וקיימים כל כך הרבה סוגים של פולישים, ניתן לבצע פוליש כמעט על כל רצפה בעלות נמוכה בהרבה מאשר החלפת הריצוף. מעבר לכך, לעיתים בעלי הבית דווקא אוהבים את הריצוף ולא מוצאים מרצפות אחרות שמוצאות חן בעיניהם. או אז, פוליש לרצפה הוא בהחלט פתרון מצוין עבורם.

חיפוש אחר חברות פוליש

אז החלטתם ללכת על פוליש לרצפה במקום החלפתה. מצוין, כעת תצטרכו לבחור חברת פוליש מבין חברות פוליש רבות הקיימות בשוק. חשוב לבדוק את מקצועיות החברה, את הניסיון שיש לה ואת שביעות הרצון של לקוחות קודמים.

התעניינו גם במחיר. מחיר זול מדי יכול להיות חשוד ולוקה בחוסר מקצועיות. מצד שני, מחיר יקר מדי לא בהכרח מבטיח איכות. אצלנו תקבלו פוליש לרצפה במחיר שפוי ובאיכות מקסימלית.