לא מתפשרים על פוליש לרצפה

כשרוצים להבריק את הרצפה ולהעניק לה מראה חדש, כדאי לחשוב ברצינות על פוליש לרצפה. פוליש לרצפה הוא אלטרנטיבה זולה יותר, מהירה יותר ומיידית יותר מאשר החלפת הריצוף, שלא לדבר על כל הבלאגן שכרוך בהחלפת הריצוף. כל ריצוף יכול לעבור פוליש כאשר עושים אותו כראוי ומותאם לריצוף ולכן אפשר להשתמש בפתרון הזה עבור כל סוגי הרצפות.

סוגי פוליש לרצפה

אם בעבר אותו ריצוף עבור כל הבתים, כיום קיימים סוגים שונים של ריצופים בבתים שונים, ויותר מזה, סוגים שונים של מרצפות באותו הבית. במצב כזה קיימים גם סוגים שונים של פוליש לרצפה, המתאימים לרצפות השונות. פוליש קריסטלי, פוליש ווקס, פוליש לרצפת גרניט פורצלן, רצפת שיש, פוליש אקרילי, פרקט, ועוד. כל ריצוף מחייב שימוש בחומרים שונים המתאימים לו, ויש סוגים של מרצפות אשר עלולות להיפגע ולהינזק אם משתמשים בחומרי ניקוי שאינם מתאימים להן.

לכן, כאשר מחפשים חברות פוליש כדאי לשים לב לסוגי הפוליש שהן מציעות, כיוון שלא כולן עובדות עם כל סוגי הפולישים וכל סוגי החומרים.

מקצועיות בתחום הפוליש

כאשר חושבים על פוליש לרצפה צריך לדעת גם היכן לחפש חברה טובה ומקצועית. מקצועיות כוללת קודם כל אנשי מקצוע מיומנים ומנוסים ושימוש בציוד משוכלל ומתקדם וחומרים איכותיים מהטובים בתחום. שנית – תודעת שירות גבוהה עבור הלקוחות ומתן שירות מעולה ואיכותי. בנוסף, חשוב לבדוק את הניסיון והמוניטין של החברה, וכמובן את שביעות רצון הלקוחות מהעבודה ומהשירות שהיא נותנת. פוליש לרצפה הוא בכל זאת לא משהו שכדאי לזלזל בו ואם לא בודקים טובים עלולים להצטער עד מאד.

כמה עולה פוליש לרצפה

אז אם אתם חושבים על פוליש לרצפה עבור הרצפות שלכם, כדאי לוודא היכן אתם רוצים לעשות פוליש (בכל הבית או רק בחלקים ממנו), מהם סוגי הרצפות הקיימות בבית, קחו בחשבון גם את גודלו של הבית והאם אתם מדברים רק על פוליש או על ניקיון כללי (הכולל חלונות, תריסים ופאנלים). קיימת חשיבות גם לבית מרוהט לעומת בית ריק. כל אלו נחשבים בשכלול העלות שיעלה לכם לבצע את הפוליש בבית או במשרד שלכם. בדרך כלל המחירים מתחילים מסכום של כ – 1,000 ₪ עבור דירת שלושה חדרים לא מרוהטת, ויכולים להגיע אפילו עד 2,500 ₪ ויותר ככל שגדלה דירה, הריהוט, והניקוי מורכב יותר.

לא מתפשרים על פוליש לרצפה: חברת פוליש שי המבריק