פוליש איכותי ומקצועי

פוליש – הברקת הבית במרחק של התקשרות, הרבה מאוד אנשים מכירים את עניין הניקיון מקרוב, ישנם כאלו שמזמינים חברות ניקיון וישנם כאלו שמנקים בעצמם את הבית שלהם, השאלה היא אחרת, מה קורה כאשר אתם נכנסים לבית חדש ? הרי עוד אין רהיטים ועוד אין שום דבר בבית שיכול להפריע לכם לניקיון יסודי, פוליש הוא אחד הדברים שיכולים לגרום לבית להעלות את הערך שלו בקלות וביסודיות.

כאשר אנשים מנקים את הבית שלהם בצורה השגרתית והרגילה (שכמו הרוב בימי חמישי) לא תמיד חושבים איך אפשר ומה בעצם אפשר לעשות טוב יותר מזה, כיום, בעזרת חומרים איכותיים וצוות בעל ידע ומקצוענות, אפשר לנקות ולהבריק את הבית בעזרת פוליש איכותי ומקצועי לכל דבר.

משירותי הפוליש המוכרים בארץ:

  • הברקה קריסטלית / הברקה בעזרת הזרקת חומרים מבריקים אל תוך אבן שיש טבעי (וגם לא טבעי – סינטתי)
  • ליטוש מרצפות / שיוף המרצפות בבית על מנת לנקות ולהוציא את הלכלוך המקשה וכמובן, להבריק בצורה איכותית ונקייה
  • פוליש ווקס / דומה לשיטת הפוליש הרגילה אך בתוספת רצינית של החומר הווקס למען הברקה איכותית ומבריקה יותר מתמיד
  • ניקוי גרנוליט / גרנוליט, חומר קשה יותר לניקוי ללא החומרים הנדרשים שחברת ניקיון מקצועית כמונו מחזיקים, לרוב מדובר לבעלי עסקים ובתים עם חצר גדולה
  • הסרת שטיחים / לרוב, לפני שאנחנו מנקים ומבריקים את הבתים, יש להסיר את השטיחים הקיימים, העבודה נעשית בזהירות רבה על מנת לא לפגוע באריחים הקיימים מתחת לשטח שיש להסיר.

רק בעזרת חומרים איכותיים אפשר לבצע את השירותים הנ"ל, אל תתפשרו על פחות מכך. בעזרת צוות ישראלי ומוכשר אנחנו מנקים ומבריקים את הבתים בישראל מעל לשני עשורים ברציפות! 25 שנות ניסיון במקצוע לא הולכות ברגל, מוזמנים לבדוק בתיק העבודות שלנו באתר למען תמונות של לפני ואחרי להבנה טובה יותר מהו בדיוק ניקיון איכותי של עבודת פוליש מקצועית. הן מבחינת החומרים והן מבחינת המכשירים.

פוליש זהו נושא מקצועי ולכאלו שלא יודעים לעבוד עם המכונות החדשות והישנות כאחד של פוליש, עלולים לעשות נזק בלתי הפיך לרצפה ולאריחים.