שירותי פוליש מתקדמים החל מ-7 ש"ח למטר – פוליש לרצפה: שי המבריק

שירותי פוליש מאוד מתקדמים בשנים אחרונות יותר ויותר חידושים בתחום חומרים חדישים ואיכותיים שעושים את העבודה ביעילות רבה, גם מכונות וציוד חדיש משנה את צורת אפקט הפוליש לרצפה.

חברתנו מספקת שירותי פוליש בכל אזורי הארץ, ברמה גבוהה ביותר.

שירותי פוליש מתקדמים:

1 – פוליש קריסטל ( הברקה קריסטלית ) ע"י חומרים מספרד של חברת קסלי X1 X2 X3 הברקה איכותית פלוס חומר 4 מגן ומשמר את הרצפה לאורך זמן.
2 – פוליש ווקס מבריק רצפה ומגן על השכבה העליונה של המרצפת, לווקס יש כמה סוגים כמו אקרילי או רגיל או סנטטי, פוליש ווקס רגיל הוא של חברת סנו ווקס פשוט שנמרח על הרצפה כשכבה אחידה וגם מברקים אותו אם מכונת פוליש, והווקס האקרילי נמרח על הרצפה כשכבת הגנה יותר ואפילו אין צורך להבריק אותו אם מכונה כי זה חומר אקרילי שנשמר ליותר שנים מווקס רגיל.
3 – ליטוש מרצפות ושיש מהמומחים של חברתנו כי שמדובר בעבודות ליטוש שיש או אבן מומלץ לבחור בעל מקצוע טוב וותיק שמכיר את עבודת הליטוש ואצלנו תכלו למצוא את עובדי הליטוש הכי טובים שיש.
4 – חידוש מדרגות עוד שירות פוליש שאנו מתמחים בו, ליטוש וחידוש מדרגות בכל סוגי השיטות המקובלות שיש בשוק, על ידי חומרים איכותיים וציוד מתאים.
5 – הסרת שטיחים מקיר לקיר וניקוי דבק מגע מהרצפה
6 – ניקוי גרנוליט ומשטחי אבן מכל הסוגים ע"י ציוד ניקיון מתקדם במיוחד.

ועוד הרבה סוגי שירותי פוליש והברקת מרצפות מתקדמים, עבודה ישראלית עובדים קבועים ואמינים, ועד הרבה לקוחות ממלצים, האמת שרק כחה חברת פוליש נמדדת לפי המלצות מלקוחות מרוצים.

לאחר שקראתם עד לפה,, אז הגיע הזמן שתיצור איתנו קשר ואנו נישלח אלייכם נציג להצעה ללא כל התחיבות מצידכם, אין כמו חברת פוליש מקצועית גם עם צריך טיפה לשלם יותר אבל חברת פוליש טובה זה שקט, ובטחון למרצפות שלכם.