מריחת סילר החל מ-7 ש"ח למטר – פוליש לרצפה: שי המבריק

ההגנה הכי בטוחה למרצפות שלנו היא מריחת שכבת סילר, סילר הינו חומר מגן ומבריק ששומר על המשטח שלנו, הגנה זו מתאימה למשטחי חוץ בעיקר מרצפות, גגות מרוצפים מדרגות וספי חלונות, או שגם בתוך הבית אבל רק לאחר מצב שרצפה עברה ליטוש ראשוני.

הסילר מגנה לרצפה שכבה שומנית שגם מבריקה שמונעת שכתמים חזקים יספגו את האבן, יש הרבה מצבים של אנשים שמנקים את הרצפה פעמיים בשבוע בכל זאת יש ברצפה הרבה כתמים של שאווה של ווקס לרצפה, כל זה קורה בכלל לרצפה עוד מהתחלה לא היה שכבת סילר מגן.

מומלץ לפחות פעם אחד לעשר שנים לבצע ליטוש עדין ומריחת סילר לרצפה כחה תוכלו להינות מרצפה איכותיית וגם במקביל לשמור אליה, ולמה? כי כמו שכבר אמרנו רצפה שאין אליה שכבת הגנה חשופה לכתמים רבים שיכולים לעשות לרצפה נזק בלתי אפיך, אז זכרו חשוב להגן על רצפתנו.

חברתנו פוליש לרצפה שי המבריק מספקת גם את החומרים הטובים וגם שירות מקצועי למריחת סילר כי למרוח סילר חייב ניסיון זה לא מריחה פשוטה, לחברתנו יש את כל הכלים המתאימים והחומרים של החברות המובילות ביותר.

אז תנו לנו להציע לכם את הסוג סילר שמתאים לכם וגם מחיר הוגן כי חברתנו עובדת מול חברות שיווק של חומרי הגנה ופוליש לרצפה וקונה מהם חומרים בסיטונאי וכך יכולה לספק לכם מחירים הוגנים פלוס שרות מעולה, אל תזלזלו במרצפות שלכם גם עם מדובר במרפסת, פשוט בדקו אופציה לשמר אותם !