פוליש לרצפה במשרדים החל מ-7 ש"ח למטר – פוליש לרצפה: שי המבריק

פוליש לרצפה במשרדים יכול לשדרג מאוד את מראה הניקיון במשרד שלכם !
פוליש לרצפה במשרדים

משרדים מכל הסוגים אמורים לשדר יוקרה ואיכות מצד אחד ולספק גם סביבת עבודה נעימה לעובדים מצד שני. על מנת ליצור מראה ייצוגי מתאים חשוב מאוד להשקיע לא רק בציוד משרדי איכותי, בדלתות כניסה נאות ותאורה מתאימה. חשוב מאוד גם לדאוג למראה מתוחזק של הרצפה.

רצפות מכל סוג, ואין זה משנה אם מדובר על אריחי טרצו, קרמיקה, שיש או אבן, עוברות במהלך השנים תהליכים של התיישנות. תהליך זה מתבטא במראה שחוק, עם שריטות ולעיתים גם גרוע מכך.

עם הזמן הרצפה גם מאבדת את הברק שמאפיין אותה כחדשה, אך יש דרך לבצע חידוש גם בלי להיכנס להוצאות גבוהות שכרוכות בשיפוץ מסיבי ובהחלפת האריחים.

הדרך הטובה ביותר לחידוש רצפה במתחמי משרדים היא באמצעות פעולות המכונות בשם הכללי "פוליש". למען הדיוק, יש לציין שהצורה הנכונה לביצוע העבודה תהיה לאחר בחינת הרצפה ובהתאם לסוג האריחים ולאופי התוצאות שרוצים להשיג.

פוליש לרצפה במשרדים מסוגים שונים
פוליש לרצפה במשרדים יכול להתבצע על ידי חברות מתמחות, שמבצעות את העבודה בכל סדרי הגודל. ניתן לבחור בחידוש רצפה של משרד יחיד קטן, של משרדים בגודל בינוני ואף של בנייני משרדים בשלמותם.

בין סוגי העבודות הנפוצות כיום עבור משרדים ניתן למצוא:

פוליש מסוג ווקס – יתרונו הגדול הוא במחירו הנוח אך יש לציין שעמידותו נמוכה והאפקט שהוא יוצר הולך לאיבוד במהרה אם לא חוזרים על התהליך.
פוליש קריסטל – כולל שיוף שכבה ישנה של הרצפה, שמתאים כחלק מחידוש לטווח ארוך. שיטה יקרה יותר אך איכותית יותר.
פוליש אקרילי או ליטוש יהלום – פעולות שנעשות תוך שימוש במכונות ייעודיות ומסוגלות לספק תוצאות מרהיבות גם בשטחים נרחבים. תוצאות לזמן ארוך ומראה מבריק ומרהיב הן אופייניות לשיטה זו שנחשבת לחדשנית.
פוליש לרצפה במשרדים החל מ-7 ש"ח למטר – פוליש לרצפה: שי המבריק