פוליש לריצוף החל מ-7 ש"ח למטר - פוליש לרצפה: שי המבריק

אצלנו בחברת פוליש לרצפה: שי המבריק, יודעים שכל עבודת פוליש איכותית ומוצלחת, מתחילה ומסתיימת בשירות ברמה הגבוהה ביותר עבור כל לקוח, מבחירת צורת הפוליש המתאימה ביותר עבורו, דרך יחס אישי ועמידה בכל ההתחייבויות ולוחות הזמנים שנקבעו, ועד לטיפים שימושיים לשימור ולתחזוקה נכונה של הריצוף עד לטיפול הבא.

פוליש – מדוע זה נחוץ לנו ?

עבודות פוליש הפכו כבר לפני שנים לא מעטות לדבר מקובל ושגרתי ברחבי העולם, כשהגידול המתמיד במספר הצרכנים אשר בוחרים להזמין את העבודות הללו, מעיד על כך אולי בצורה הטובה ביותר.

למרות זאת, לא פעם נשמעות תהיות שונות למיניהן בכל הקשור לתועלת ולנחיצות שמעניקות עבודות הפוליש לכל אדם אשר בוחר לבצען, כשהתוצאות המפליאות שנגלות בסיום העבודה, מסירות מיידית כל ספק בכך.

התיישנות הרצפה > הסיבה הראשונה והמרכזית ביותר לנחיצות הכה רבה של עבודות פוליש לרצפה מבחינתם של הצרכנים, נובעת מתהליך ההתיישנות הטבעי שחל בכל משטח מרוצף.

מדובר כאן בסימני התיישנות שונים הנראים לכל אורכו של הריצוף, החל כמובן מחוסר הברק והחדות שהיו בעבר, דרך שריטות וסימני גרירה, ועד למצב של סדקים ברצפה.

סימני ההתיישנות הללו, לא מותירים מקום לסימני שאלה בקרב הצרכנים, כשבוחרים מיד לחדש ולשפץ את הרצפה באמצעות אותה עבודת פוליש לה זקוקה.